Witaj...

Zdjęcia ubrań

zdjęcia ubrań
Fotografia mody – zdjęcia ubrań

Fotografia Mody

Zapraszamy do współpracy marki modowe, butiki, sklepy internetowe. Zapewniamy obsługę fotograficzną w zakresie wykonanie i obróbki zdjęć ubrań na modelkach lub modelach. Fotografia mody – tym się zajmujemy, wykonujemy zdjęcia ubrań na modelce lub modelu.

Fotografia modowa jest w rozkwicie. Najlepsi fotografowie mody to prawdziwi artyści. Mają oni również fundamenty solidnego rzemiosła. Zanim kupisz aparat, lampy i mnóstwo akcesoriów, zastanów się dobrze, czy nie lepiej zlecić wykonanie zdjęć ubrań komuś, kto ma umiejętności i doświadczenie. Właśnie te fotografie mają decydować o tym, czy oferowane przez ciebie produkty się sprzedadzą.

Zdjęcia ubrań – na modelce lub modelu

Fotografie ubrań na modelce lub modelu to znacznie więcej niż zaprezentowanie produktu. Możesz stworzyć tzw. lookbook. Nada on charakter twojemu sklepowi – będzie Twoją wizytówką. Musisz wiedzieć do kogo chcesz trafić i jakie mają to być fotografie. Jeśli chcesz tylko zaprezentować nową kolekcję – zrób to w pełnej klasie.

Szkoda tracić czas i pieniądze na zdjęcia, które będą amatorskie i niedoświetlone, nie oddadzą realnych kolorów. Takie fotografie ubrań tylko zniechęcą potencjalnych klientów. Jednak jest na to rada – zleć wykonanie sesji profesjonalistom.

Zdjęcia możemy wykonać w studiu, u Ciebie w firmie lub w plenerze. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i sprzętem. Pomożemy Ci w doborze modeli, współpracujemy z wizażystkami oraz fryzjerkami. Zadbamy o to, aby sesja została przeprowadzona w sposób najbardziej odpowiadający Tobie.

Fotografia mody, w tym zdjęcia ubrań mogą Ci się bardzo przydać – nie trać czasu i skontaktuj się z nami już dziś. Zrobisz to przez mail, telefon lub zakładkę KONTAKT

Dla ciekawych historii fotografii mody poniżej znajduje się link. Jest tam krótki opis jak to wszystko się zaczęło FOTOGRAFIA MODY na Wikipedii